Niania/ Guwernantka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Monika Jakubiak MJ Governess
7. 6. 2024

MJ Governess – Agencja (numer certyfikatu 6860) rekrutująca elitę wśród niań i opiekunek poszukuje wykwalifikowanej guwernantki/ niani do współpracy z roczną dziewczynką. Rodzina mieszka na Żoliborzu. Oferujemy: - długoterminową pracę od lipca 2024 roku,- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę,- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.Prosimy o przesłanie CV od kandydatek , które:- lubią i szanują dzieci,- mają doświadczenie w opiekowaniu się dziećmi poparte referencjami,- są opiekuńcze, kreatywne- mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub psychologiczne.

Obowiązki

  • W zakres obowiązków guwernantki/niani wchodzi:
  • - opieka nad dzieckiem,
  • - w przypadku choroby starszego rodzeństwa (6 i 4 lata) pomoc mamie w opiece
  • - dbanie o rozwój intelektualno – emocjonalny,
  • - spacery,
  • - pomoc w przygotowaniu posiłku dla dziecka.

Wymagania

Oferujemy

  • Praca Warszawa
  • Niania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    61 852
    12 953