New Business Specialist
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Media Choice
16. 9. 2024

Media Choice to coś więcej niż tylko dom mediowy. To przede wszystkim relacje, doświadczenie i holistyczne podejście do potrzeb naszych partnerów. W codziennej pracy łączymy kompetencje z zakresu planowania mediów i tworzenia strategii komunikacji – a to wszystko w oparciu o pogłębioną analizę oraz doświadczenie z codziennej pracy dla marek, które nam zaufały.

Nie lubimy stać w miejscu – stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, aby dostarczać naszym klientom lepszych i bardziej innowacyjnych rozwiązań. Ze względu na rozwój firmy do naszego zespołu New Business poszukujemy kolejnego New Business Specialist.

Jeśli świetnie sobie radzisz w nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, wiesz, jak przeprowadzić spotkanie, zarówno online, jak i offline, a negocjacje najkorzystniejszych warunków współpracy nie sprawia Ci trudności, dołącz do Media Choice i rozwijaj się razem z nami.

Poznaj nas bliżej:

… i aplikuj!

Twoje przyszłe zadania:

  • badanie potencjału rynkowego i pozyskiwanie wartościowych kontaktów, które przełożą się na rozwój firmy przy wykorzystaniu kanałów online i offline (targi, konferencje lub inne wydarzenia branżowe, spotkania, telefoniczne i mailowe, inicjowanie kontaktu oraz poszukiwanie nowych sposobów na dotarcie do potencjalnych klientów),
  • stały kontakt zarówno z istniejącymi, jak i nowymi klientami firmy w celu budowania relacji, weryfikacji potrzeb i prowadzenia działań sprzedażowych (up- selling i cross- selling),
  • współpraca zespołowa - aktywny udział w całym procesie sprzedaży i realizacji zlecenia: kontakt z klientem i przygotowanie oferty, negocjowanie warunków, wsparcie klienta w przygotowaniu briefu i debriefu, współpraca z działami realizacji, wsparcie klienta we wszystkich etapach,
  • bieżąca analiza konkurencji,
  • realizowanie założonych KPI.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • co najmniej 2 letniego doświadczenie na podobnym stanowisku w branży marketingowej, reklamowej lub po stronie domu mediowego,
  • rozwiniętych umiejętności w zakresie prowadzenia rozmów z klientami oraz skutecznego wykorzystywania informacji zdobytych w ramach researchu,
  • zdolności interpersonalnych, negocjacyjnych i sprzedażowych,
  • doświadczenia w przygotowywaniu ofert handlowych i prowadzeniu prezentacji,
  • doświadczenia w pracy na celach i zorientowanie na wynikach,
  • znajomości branży, zagadnień z obszaru digital marketingu,
  • wewnętrznej motywacji i umiejętności sprzedawania wizji i wysiłku całego zespołu.

Atutem będzie: komunikatywna znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach B2B,
  • premię miesięczną naliczaną po osiągnięciu kreślonego KPI,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do platformy mybenefit z comiesięcznym doładowaniem,
  • ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowie,
  • budżet szkoleniowy,
  • urodzinowy dzień wolny od pracy,
  • dodatkowe benefity dla osób ze stażem 3+ w Media Choice,
  • możliwość pracy w trybie hybrydowym lub zdalnym dla osób spoza Wrocławia,
  • praca od godz.: 8:00 lub 9:00.

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584