New Business Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ARTTIME
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Tworzenie bazy klientów oraz identyfikowanie osób decyzyjnych
  • Aktywny kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • Pozyskiwanie i rozwój relacji z klientami B2B, poprzez aktywne działania sprzedażowe
  • Przygotowywanie spersonalizowanych ofert handlowych
  • Realizacja planów sprzedażowych i monitorowanie wyników
  • Analiza rynku, raportowanie wyników

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą (call center, agencja pracy itp.)
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Wiedza o rynku konkurencji w branży rekrutacyjnej
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Orientacja na wyniki i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia - umowa o pracę bądź zlecenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon
  • Benefity: karta Multisport, słodkie oraz owocowe piątki, pizza day, strefa relaksu w biurze, szkolenia podnoszące kompetencje, kurs języka angielskiego, kawa/herbata, spotkania integracyjne i wiele innych
  • Integrację z zespołem - praca stacjonarna w warszawskim biurze
  • Rozwój - szkolenia kierunkowe, możliwość awansu

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584