New Business Specialist
  • Minsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Performance Media
16. 9. 2024

Jeśli kręci Cię świat digitalu, masz znajomość klientów oraz branży, o której mógłbyś opowiadać godzinami to zdecydowanie czytaj dalej!

Jesteśmy jedną z największych agencji marketingu internetowego w Polsce, a dziś zapraszamy Cię do naszego świata. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - prześlij nam swoją aplikację i sprawdź, czy do siebie pasujemy! ;)

Twój zakres obowiązków:

  • Twoim głównym zadaniem będzie analizowanie rynku i identyfikowanie potencjalnych klientów, w celu budowania nowej siatki kontaktów, a także nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Będziesz odpowiadać za aktywne pozyskiwanie klientów i przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • Będziesz brać udział w procesach negocjacyjnych
  • W zakresie twoich zadań będzie także uczestniczenie w ogólnopolskich i zagranicznych konferencjach, a także pozostałych wydarzeniach związanych z branżą

Wymagania:

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży, w branży usług/produktów digitalowych agencji marketingowej lub domu mediowego
  • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim min.B2
  • Lubisz pracę hybrydową – spotykamy się min 2 dni w biurze, zazwyczaj wtorki i czwartki
  • Posiadasz doświadczenie w rozmowach z Brand Managerami, Dyrektorami Marketingu lub C-level
  • Dobrze czujesz się w prezentacjach i wystąpieniach publicznych, a kontakt z klientem to dla Ciebie przyjemność!
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielnie zarządzasz swoją pracą, tak aby było skutecznie i „na czas”
  • Masz już portfolio szerokiej współpracy z klientami, którym możesz się pochwalić
  • Masz „smykałkę do biznesu” i dbasz o jakość efektywność działań
  • Aktywnie śledzisz trendy w branży marketingowej

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju dla Ciebie – szkolenia, warsztaty, dzielenie się wiedzą, konferencje branżowe, programy certyfikacyjne – a to dopiero początek!
  • Miejsce, w którym ludzie są przyjaźni i wspierają się w trudnych chwilach, a także tworzą niepowtarzalną atmosferę pełną kreatywności i dobrego humoru
  • Zgrany i doświadczony team, który nie tylko będzie Cię wspierał, lecz także chętnie nauczy się czegoś nowego od Ciebie
  • Biuro bez korpo klimatu – w willi z ogródkiem na Mokotowie, w sąsiedztwie parku
  • Last but not least! Pakiet benefitów dla Ciebie: wsparcie psychologiczne, opieka medyczna, karta Multisport, nauka języków obcych i kilka innych, o których opowiemy Ci na rozmowie rekrutacyjnej!

Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajnie może być w pracy!

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567