New Business Specialist
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Grupa VIST Roczniak S.K.A.
16. 9. 2024

Co powiesz na: jasną strategię rozwoju organizacji na najbliższe 3 lata, opisany plan strategiczny, opisany plan taktyczny na najbliższy kwartał, statusy karierowe, planowanie, forecastowanie, sprecyzowany cel przychodowy i jasno określony budżet.

Klientocentryzm, holistyczne podejście i chęć realnego wsparcia marketingiem, a nie tylko wystawianie faktur.

Czy brzmi to komfortowo?

Wymagania

Czego oczekujemy na tym stanowisku:

  • Proaktywnej postawy;
  • Co najmniej 3 letniego doświadczenia w sprzedaży w tym minimum rocznego w agencji reklamowej / software house [wymóg konieczny;
  • Doświadczenia w outbound sales;
  • Znajomość digital marketingu – pozwalająca swobodnie rozmawiać z Klientem i być dla niego partnerem dopasowującym rozwiązania;
  • Rozumienia procesów biznesowych oraz potrzeb Klienta agencji;
  • Wyborna komunikacja oraz kunszt aktywnego słuchania;
  • Przyjemność z nieustawicznej nauki, ciągłego szukania lepszych sposobów pracy;
  • Prawo jazdy pozwalające Ci dotrzeć do większych Klientów;
  • Znajomości Excela na poziomie podstawowym;
  • Dobra znajomość systemów CRM np. Pipedrive;
  • Dbanie o niuanse – obieg dokumentów, FV.

Co nie jest wymagane, ale może być dużym plusem:

  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na sprzedaż zagraniczną;
  • Znajomość obszaru Web Developmentu (IT) – na poziomie podstawowym pozwalającym swobodnie rozmawiać z Klientem i być dla niego partnerem, dopasowującym rozwiązania w obszarze stron/sklepów i aplikacji webowych;
  • Znajomość ClickUp.

Twoje zadania

  • Budowanie relacji i rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami agencji;
  • Badanie potrzeb Klientów w zakresie marketingu online, rekomendowanie ich aktywności w obszarach: SEO, Paid Ads, Content marketing, E-mail marketing, Analityka, Social Communication, Marketing Automation;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Współtworzenie i planowanie koncepcji marketingowych;
  • Przekazywanie Klienta do realizacji i kontakt z realizacją podczas ofertowania – by współpracownicy mogli zaopiekować się dowiezieniem obiecanej wartości.

W roli, która zajmie około 20-30% czasu:

  • Kontakt z ciepłymi leadami z kampanii własnych/zapytań.

W roli huntera, która zajmie 70%-80% czasu:

  • Samodzielne pozyskiwanie kontaktów, doprowadzenie do merytorycznych spotkań z decydentami po stronie Klienta w odniesieniu do Buyer Person naszej organizacji.
  • Prospecting np. Linkedin, prospecting automation tools, wydarzenia – networking itp.

Oferujemy

  • Praca w pełni zdalna lub hybrydowa w biurze Wrocławskim (3 dni biuro, 2 dni zdalnie).
  • Wynagrodzenie 6 000 – 9 000 zł netto na B2B + bonus od sprzedaży.

Proces rekrutacji:

Weryfikacja CV – Rozmowa HR – Zadanie rekrutacyjne – Ocena zadania – Rozmowa II – Decyzja

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584