New Business Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Stefan Pijanowski
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, rozwój i serwis portfela klientów.
  • Realizacja celów sprzedażowych i biznesowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem indywidualnym oraz firmowym.
  • Aktywne działanie, odbywanie kilku spotkań dziennie.
  • Samodyscyplina, samodzielność, odpowiedzialność i sumienność w działaniu.
  • Przedsiębiorczość i nastawienie na rozwój.
  • Umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.
  • Wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • Prestiż zawodowy – specjalistyczny 2-letni plan szkolenia, otwarta ścieżka kariery w międzynarodowym środowisku, unikalne umiejętności zawodowe.
  • Wysoka podstawa oraz atrakcyjny system prowizyjny i premiowy.
  • Bezpłatne ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna.
  • Prywatny plan emerytalny.
  • Liczne konkursy i benefity.
  • Karta Multisport.
  • Otwarta i przejrzysta ścieżka awansu w międzynarodowej firmie.
  • Nauka od najlepszych (MDRT).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Tytuł Najlepszego Pracodawcy roku 2022 wg Kincentric to wspaniałe potwierdzenie naszej niezawodności, wysokiej jakości i wspaniałych osiągnięć w każdym obszarze biznesu. Nasza prezes zwyciężyła w prestiżowym plebiscycie Puls Biznesu, zdobywając 1. miejsce i tytuł Kobiety Biznesu 2022. Jesteśmy trzecią najszybciej rozwijającą się spółką pod względem wzrostu składki przypisanej brutto.

Obsługujemy 43 mln klientów. Cieszymy się uznaniem klientów, brokerów i niezależnych instytucji.

Mamy wszystko, co potrzebne, by osiągnąć ambitne cele i nieustannie się rozwijać.

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064