New Business Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Brand Backup sp. z o.o.
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Nas jako New Business Manager!

W Brand Backup poszukujemy doświadczonego New Business Managera z doskonałą znajomością środowiska klientów korporacyjnych. Jeżeli rozumiesz dynamikę i zasady biznesowe w tych obszarach i potrafisz nawiązywać w nich relacje biznesowe - zapraszamy!

Główne obowiązki:

  • Nawiązywanie współpracy z klientami korporacyjnymi w sektorze FMCG.
  • Budowanie trwałych relacji i rozwój współpracy z wybranymi klientami korporacyjnymi.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w relacjach ze światem korporacji i agencji reklamowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Dobre zrozumienie potrzeb klientów korporacyjnych.
  • Angielski na poziomie B2/C1.

Oferujemy:

  • Umowę B2B.
  • Atrakcyjny wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Luźną atmosferę pracy.
  • Pracę w pełni zdalną.
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem agencyjnym.
  • Specjalistyczne szkolenia z zakresu oferowanych usług.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz RocketJobs.pl. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia spełniające nasze oczekiwania. Do zobaczenia.

  • Praca Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862