New Business Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
CreativeHarder
16. 9. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją marketingową 360°. W związku z rozwojem naszej firmy szukamy ambitnej osoby na stanowisko New Business Manager. Aplikuj, jeśli jesteś osobą zorientowaną na cel, z postawą „can do” i jesteś zmotywowany do osiągania wysokich wyników sprzedażowych, dzięki którym zdobędziesz wysoką prowizje. Jest to stanowisko, które wymaga solidnej wiedzy na temat Social Mediów, Marketingu i praktyk z szeroko pojętej branży Reklamowej, PRowej i Eventowej (z naszej strony zapewniamy specjalistyczne przeszkolenie) oraz wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z kierunków biznesowych, marketingu, psychologii lub komunikacji albo odpowiednie doświadczenie zawodowe.
  • Udokumentowany sukces w zewnętrznej sprzedaży (preferowane 2 lata doświadczenia w usługach reklamowych, eventowych itp.).
  • Doświadczenie w procesie sprzedaży złożonej, w tym przeprowadzeniu kompleksowej analizy potrzeb z potencjalnymi klientami, tworzeniu ofert oraz prezentacji, umawianiu spotkań i zamknięciu transakcji.
  • Umiejętność wykorzystania CRM do śledzenia aktywności sprzedażowej i przychodów
  • Umiejętność wykorzystania materiałów i danych badawczych do tworzenia propozycji rozwiązań marketingowych z wykorzystaniem programu PowerPoint.
  • Angielski – komunikatywny

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla wszystkich działów agencji.
  • Spełnianie indywidualnych celów kwartalnych i rocznych wg wytyczonych KPI.
  • Analiza potrzeb potencjalnych klientów oraz dopasowywanie naszych usług do ich wymagań.
  • Branie udziału w szkoleniach w celu podniesienia umiejętności zawodowych.
  • Skutecznego przeprowadzenie procesu sprzedaży niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, czy na miejscu.
  • Rozwijanie i utrzymywanie skutecznych relacji z kluczowymi decydentami.
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert oraz negocjacja warunków współpracy.
  • Tworzenie Bazy Potencjalnych Klientów.
  • Mailowy, telefoniczny i bezpośredni (lub online) kontakt z klientem.

Oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna,
  • karta sportowa,
  • eventy integracyjne,
  • budżety szkoleniowe,
  • wysokie prowizje.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567