New Business Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
MrBladelife Przemysław Górczyk
4. 9. 2024

Przemek Górczyk Podcast to jeden z najbardziej rozpoznawalnych podcastów w Polsce i głębokie rozmowy z ekspertami, naukowcami, najlepszymi sportowcami, ludźmi biznesu odnoszącymi globalny sukces, influencerami z realnymi zasięgami, artystami oraz specjalistami, którzy mają coś ważnego do przekazania ludziom i światu.

Rozwijamy się błyskawicznie i nie zamierzamy na tym poprzestać, a w związku z intensywnym rozwojem szukamy bardzo skutecznego New Business Managera. Praca na pełen etat.

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje.

Jak pracujemy?

  • mamy mały, dobrze zorganizowany zespół
  • praca jest mocno autonomiczna, układasz czas pracy i zadania według własnych preferencji
  • dla nas liczą się przede wszystkim dowiezione wyniki
  • praca jest w pełni zdalna (możesz mieszkać nawet w Bieszczadach)

Co oferujemy?

  • kontrakt B2B
  • wynagrodzenie zależne od Twojego zaangażowania (10-29 k, podstawa + prowizja – przy realizacji większych kontraktów można zarobić znacznie więcej)
  • elastyczny czas pracy
  • gwarantujemy stałe wsparcie najlepszych ekspertów sprzedaży

Chcemy robić największe i najciekawsze projekty, więc szukamy turbo ambitnych i zdeterminowanych ludzi z podejściem “jak nie drzwiami, to oknem”.

Korzyści z pracy z nami:

  • pracujesz przy jednym z najbardziej rozpoznawalnych podcastów w Polsce
  • masz możliwość budowania swoich kompetencji na wiele sposobów
  • masz wpływ na wysokość zarobków, ponieważ część wynagrodzenia stanowi procent od wygenerowanej sprzedaży
  • wypłata jest zawsze na czas

Wymagania:

  • szukamy osób, które pracowały w mediach i dowoziły kontrakty pomiędzy tymi mediami a dużymi markami (pożądane doświadczenie w obsłudze partnerstw dla podcastów / telewizji / radia / kanałów na YT / drużyn sportowych / influencerów)
  • generujemy bardzo dobrej jakości leady, dlatego szukamy osoby z doskonałymi umiejętnościami sprzedażowymi
  • chcemy mieć najwyższy standard pracy z partnerami, więc oczekiwania nie będą niskie
  • preferujemy osoby doświadczone w dowożeniu sporych kontraktów z topowymi markami
  • pracujemy na targetach, a sukces mierzony jest osiągnięciem lub nieosiągnięciem celu
  • bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • minimum 3 lata doświadczenia popartego wynikami sprzedażowymi
  • rozliczenie na podstawie FV

Jest to wymagające stanowisko, idealne dla osób radzących sobie z presją i szybkim tempem pracy. Jeśli nie radzisz sobie z tymi tematami, ta rola nie jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

Pełna odpowiedzialność za kontakty ze sponsorami i partnerami podcastu.

Od wyników Twojej pracy będzie zależało, jak szybko podcast będzie się rozwijać. Jest to dla nas priorytetowa rola.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536