New Business Manager – Digital Media
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Arskom
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

⚽ Arskom rekrutuje!

Kogo: New Business Manager – Digital Media

Gdzie: Warszawa / hybrydowo

Arskom to agencja marketingu, która od 2012 roku wykorzystuje siłę sportowych emocji do realizacji celów swoich klientów. Chcemy tworzyć najlepszą rozrywkę w digitalu, a nasze działania opieramy na szerokim portfolio, w skład którego wchodzą ambasadorzy i influencerzy czy media sportowe.

Pracujemy m.in. z Krzysztofem Stanowskim, Kanałem Zero i Grupą Weszło, Jerzym Dudkiem, Bartoszem Kurkiem czy Tomaszem Ćwiąkałą. Zrealizowaliśmy setki kampanii dla największych polskich i globalnych marek.

Sportem interesujemy się także poza pracą. Często zdarza się, że wspólnie oglądamy mecze Igi Świątek, a przy kawie prowadzimy zażarte dyskusje na tematy piłkarskie (mamy obie frakcje: i barcelońską, i madrycką, a nasz Londyn jest wielokolorowy) czy koszykarskie (tak jest, fanów NBA też u nas nie brakuje ).

Obecnie poszukujemy wzmocnienia na pozycji New Business Manager, czyli osoby, której zadaniem będzie sprzedaż powierzchni i projektów skoncentrowanych wokół naszego portfolio.

Opis stanowiska - zadania:

•Aktywna sprzedaż produktów i usług agencji klientom zainteresowanym komunikacją poprzez rozrywkę i sport.

•Nawiązywanie kontaktu i inicjowanie spotkań sprzedażowych.

•Rozwijanie sieci kontaktów w celu promocji produktów i usług agencji wśród jej potencjalnych klientów.

•Wsparcie kadry zarządzającej w poszukiwaniu projektów o potencjale sprzedażowym.

Wymagania - kogo szukamy:

•Doskonała znajomość branży mediów cyfrowych i marketingu jest warunkiem koniecznym.

•Posiadanie sieci kontaktów (agencje, domy mediowe i klienci końcowi) oraz udokumentowanego portfolio projektów zrealizowanych w obszarze nowych mediów.

•Minimum rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w sprzedaży nowych mediów.

•Kompetencje miękkie, pozwalające na rozumienie potrzeb klientów i współpracę wewnątrz firmy.

Oferujemy:

•Ambitny, pełen wyzwań projekt rozwoju firmy w sportowym roku 2024 i kolejnych latach.

•Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.

•Pracę w otoczeniu unikalnego portfolio agencji oraz pasjonatów i ekspertów z naszego zespołu.

•Wsparcie i mentoring liderów branży marketingu sportowego w Polsce.

•Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach, rozwijających indywidualne kompetencje.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696