New Business Deweloper
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Województwo pomorskie, Polska
Tamago
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją specjalizującą się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań internetowych w oparciu o Wordpress. Nasze usługi obejmują tworzenie stron internetowych, sklepów, portali i platform internetowych. Poszukujemy energicznej i ambitnej osoby na stanowisko New Business Developer, która pomoże nam w pozyskiwaniu nowych klientów i rozwijaniu naszego portfolio.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i możliwości biznesowych na rynku krajowym i międzynarodowym.
  • Generowanie leadów sprzedażowych poprzez różne kanały, takie jak cold calling, networking, media społecznościowe i wydarzenia branżowe.
  • Obsługa zapytań ofertowych i koordynacja procesu sprzedaży
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert oraz propozycji współpracy dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Prowadzenie wstępnych negocjacji z potencjalnymi klientami.
  • Ścisła współpraca z zespołem lead generation w celu maksymalizacji skuteczności działań sprzedażowych.
  • Utrzymywanie bazy danych klientów i leadów w systemie CRM.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT, web developmentu lub pokrewnej, ze szczególnym uwzględnieniem znajomości Wordpress.
  • Znajomość metod sprzedaży i generowania leadów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Zdolność do nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.
  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Kreatywność i innowacyjność w podejściu do pozyskiwania klientów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym na poziomie umożliwiającym pracę w języku angielskim w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie z systemem prowizyjnym uzależnionym od wyników sprzedaży.
  • Karta sportowa
  • Dostęp do kursów i wiedzy w zakresie sprzedaży
  • Wsparcie mentora - doświadczonego konsultanta
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę zdalną w pełnym wymiarze
  • Udział w interesujących projektach dla klientów z różnych branż.

  • Praca Gdynia
  • Deweloper budowlany Gdynia
  • Business Development Manager Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696