New Business Development Manager - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkcją komponentów elektrycznych dla producentów i projektantów mebli biurowych.

New Business Development ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • wprowadzenie na polski rynek i rozwój sprzedaży nowej oferty produktowej, dedykowanej dla producentów, dystrybutorów, projektantów mebli komercyjnych;
  • budowanie świadomości marki oraz produktów wśród odbiorców;
  • poszukiwanie najlepszych kanałów sprzedaży;
  • współtworzenie oraz realizacja strategii handlowej i marketingowej;
  • uczestniczenie i reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych;
  • analiza i bieżący monitoring konkurencji oraz trendów rynkowych;
  • współpraca z Produkt Managerami oraz pozostałymi zależnymi działami w ramach globalnych struktur firmy.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży do producentów, dystrybutorów, projektantów mebli komercyjnych;
  • doskonała orientacja w branży mebli komercyjnych;
  • doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie (min. C1);
  • dyspozycyjność do częstych podróży służbowych na terenie Polski;
  • samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji, wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • benefity pozapłacowe;
  • liczne szkolenia stanowiskowe i produktowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848