New Business Consultant
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
PND FUTURA Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Agencja brandingowa PND Futura - Tworzymy marki z przyszłością.

Działamy na styku kreacji, strategii i biznesu. Łączymy pasję z profesjonalizmem. Doświadczenie z ciekawością świata. Znamy konsumenta i fascynują nas trendy kulturowe. Współtworzymy światowy design. Budujemy fundamenty dla rynkowego sukcesu marek naszych klientów.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży B2B lub w obsłudze klienta biznesowego i chcesz pracować z największymi markami – ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Wrocław, Powstańców Śląskich 125

Twoje zadania będą obejmować:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji poprzez regularne kontakty telefoniczne, e-mailowe oraz osobiste.
  • Prowadzenie spotkań z klientami, prezentowanie naszych usług w sposób profesjonalny i przekonujący.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie umów.
  • A także monitoring rynku w poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju.

Kogo szukamy?

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B lub obsłudze klienta biznesowego? Doskonale!
  • Potrafisz skutecznie sprzedawać usługi marketingowe?
  • Posiadasz znajomość narzędzi CRM, MS Office?
  • Pasjonuje Cię branding oraz design?

Jeśli do tego jesteś osobą samodzielną, zaangażowaną w osiąganie celów i doskonale komunikujesz się z klientami – czekamy właśnie na Ciebie!

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w renomowanej agencji brandingowej.
  • Możliwość pracy dla znanych, międzynarodowych marek.
  • Niezbędne szkolenia, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła.
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w naszej siedzibie we Wrocławiu.

Jeśli marzysz o pracy, gdzie Twoje działania mają realny wpływ na rozwój biznesu i budowanie wizerunku prestiżowych marek – aplikuj już dziś i zostań częścią PND Futura!

Czas na działanie! Aplikuj teraz!

  • Praca Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584