Neurologopeda
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Fizjo-pediatria Katarzyna Słyszko
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kompleksowej diagnostyki i terapii dzieci i niemowląt z problemami z karmieniem, rozszerzaniem diety, wymową, porozumiewaniem się, dziećmi ze spectrum.
  • motywacja rodziców do zaangażowania w terapię.
  • prowadzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie i chęć do pracy z najmłodszym pacjentem
  • pasja i motywacja do stałego podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji
  • komunikatywność i uśmiech do najmłodszych pacjentów
  • swoboda w kontakcie z rodzicami i motywowaniu ich do współpracy
  • chętnie ukończenia kursów specjalistycznych

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej placówce, która bardzo dynamicznie się rozwija,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Wsparcie rozwoju zawodowego,
  • W pełni wyposażony gabinet, nowoczesny sprzęt do pracy,
  • Rejestrację pacjentów, potwierdzanie umawianych wizyt, system do rejestracji i dokumentacji w aplikacji,
  • Wszelkie koszty związane z pracą w gabinecie po stronie firmy,
  • Forma współpracy do uzgodnienia (umowa zlecenie lub samozatrudnienie),
  • Aktualnie mamy do zaproponowania pracę w 1-2 dni z tygodniu. (grafik godzinowy do ustalenia, ważne by było to przynajmniej jedno popołudnie- piątek i jedno przedpołudnie do wyboru lub sobota,
  • Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV.

O nas

Zajmujemy się kompleksową fizjoterapią dzieci i niemowląt, kobiet oraz neurologopedią.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690