Network Administrator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Square One Resources Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Szukamy utalentowanego Administratora Sieciowego, który dołączy do zespołu naszego klienta – uznanego lidera w branży usług medycznych. Jeśli masz doświadczenie w instalacji i konfiguracji sprzętu sieciowego, a także pracujesz z obszarami takimi jak LAN, WAN i Cloud, ta rola będzie idealna dla Ciebie.

Pracujemy hybrydowo - 2 do 3 dni tygodniowo z biura w Warszawie.

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracją urządzeń sieciowych
  • Odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie różnorodnych segmentów infrastruktury sieciowej
  • Administrowanie środowiskiem opartym na Cisco ACI
  • Zarządzanie infrastrukturą zabezpieczeń sieciowych opartą na Fortinet, zarówno w środowisku lokalnym, jak i chmurowym
  • Administracja LAN/WAN, rozwijanie SD-WAN
  • Zarządzanie siecią i bezpieczeństwem sieciowym chmury
  • Udział w międzynarodowych projektach dotyczących sieci i bezpieczeństwa, zarówno w środowiskach lokalnych, jak i chmurowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnia praktyka na stanowisku związanym z administracją sieciami komputerowymi
  • Posiadanie wiedzy i umiejętności zgodnych z certyfikacją CCNP
  • Doświadczenie z Cisco ACI
  • Znajomość protokołów routingu
  • Znajomość rozwiązań chmurowych
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim na poziomie umożliwiającym efektywną współpracę

To oferujemy

  • Contract of employment
  • Medical care
  • Benefits platform
  • Hybrid work

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584