.Net Developer with Umbraco (regular+/senior)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
The Digital Farmers
23. 8. 2024

Dla naszego klienta, globalnej sieci komunikacji marketingowej obsługującej ponad 200 klientów w Polsce, odpowiadającej na potrzeby ery cyfrowej, poszukujemy .NET Developera ze znajomością Umbraco, który wesprze działania naszego zespołu technologicznego przy wybranych projektach.

.NET Developer with Umbraco:

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielna implementacja funkcjonalności opartych na Umbraco oraz platformie .NET Framework/.NET Core.
  • Ekspertyza w zakresie technicznego projektowania i architektury systemów.
  • Wsparcie zespołu programistów w procesie rozwoju oprogramowania.
  • Doskonalenie istniejących aplikacji pod kątem wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa.
  • Współpraca z klientami w celu zrozumienia ich wymagań biznesowych i technicznych.
  • Wykorzystanie usług i narzędzi platformy Microsoft Azure w procesie rozwoju oprogramowania, w tym wdrażanie i konfigurowanie aplikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy i bardzo dobra znajomość Umbraco.
  • Dobra znajomość C#, .NET/.NET Core, MVC, WebForms, GIT, HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap.
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL oraz narzędziami ORM, takimi jak Entity Framework.
  • Doświadczenie w pracy z platformą Microsoft Azure, w tym wdrażanie i zarządzanie aplikacjami.
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia oprogramowania oraz rozwiązywania problemów technicznych.
  • Komunikatywność oraz zdolność do pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu migracji platformy Umbraco do wyższych wersji.
  • Certyfikaty związane z Umbraco.
  • Znajomość technik DevOps oraz narzędzi do automatyzacji.

Oferujemy:

*możliwe rozliczenie godzinowe lub stawka ryczałtowa na podstawie umowy B2B.

  • Pracę dla globalnego klienta z obszaru komunikacji marketingowej.
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań.
  • Szkolenie on-boardingowe i programy rozwojowe.
  • Płatną przerwę w świadczeniu usług, w tym dodatkowe 2 dni na wolontariat pracowniczy oraz 3 dni tzw. Wellness Days.
  • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej).
  • Zdalny/Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole.
  • Wewnętrzne programy szkoleniowe.
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE.
  • Dostęp do platformy Mindgram.
  • Sponsorowany pakiet ubezpieczenia zdrowotnego z możliwością rozszerzenia oraz możliwość skorzystania z karty sportowej.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721