.Net Developer
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Platige Image S.A.
3. 8. 2024
Informacje o stanowisku

.NET DEVELOPER

  • Praca hybyrdowa (1 dzień w tygodniu) w biurze w Warszawie. Dla osób spoza Warszawy praca 100% zdalna.

Platige Image poszukuje osoby na stanowisko .NET Developera, która wzmocni nasze studio w codziennej pracy. Oczekujemy od Ciebie dużych pokładów inwencji twórczej, kreatywności w rozwiązywaniu problemów, a także chęci do ciągłego poszerzania wiedzy. Nasz zespół Procesów jest odpowiedzialny za utrzymanie i rozwijanie autorskiego narzędzia, bez którego nie możemy sobie wyobrazić naszej codziennej

pracy. Jako członek tego zespołu będziesz mieć styczność z aplikacją, aktywnie wspierającą ciągłość pracy naszego studia w kwestiach administracyjnych, rozliczeniowych i produkcyjnych. Brzmi interesująco? Aplikuj!

ZADANIA DO REALIZACJI

  • Tworzenie przejrzystego kodu.
  • Dokumentowanie kodu w tym tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji dla użytkowników.
  • Współpraca w zbieraniu oraz analizie wymagań do dalszego rozwoju systemów.
  • Współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu nowych modułów aplikacji.
  • Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach.

KWALIFIKACJE & DOŚWIADCZENIE

  • Min. 7 lat doświadczenia w programowaniu aplikacji desktopowych w języku C# w środowisku .NET (min. .NET 7, EF Core, LINQ, Windows services, MVC, WebAPI).
  • Bardzo dobra znajomość kontrolek DevExpress WinForms.
  • Dobra znajomość środowiska MS Visual Studio 2022.
  • Znajomość wzorców projektowych i sprawnych technik wytwarzania oprogramowania.
  • Znajomość i doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania open source.
  • Duże doświadczenie w pracy z bazą danych MS SQL Server.
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL, MongoDB.
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git.
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji biznesowych.
  • Doświadczenie w testowaniu systemów informatycznych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Ukończone studia wyższe na kierunku: informatyka, matematyka lub pokrewnym.

DODATKOWO PUNKTOWANE

  • Doświadczenie w zakresie integracji systemów.
  • Znajomość aplikacji webowych.

WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ!

  • Wyznaczamy nowe standardy w animacji, CG i VFX. Jesteśmy o krok do przodu, zawsze dbając o to, aby nasze projekty były realizowane z najwyższą jakością.
  • Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie (Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, Warner Brothers, CD PROJEKT RED, HBO i wiele innych).
  • Cenimy autentyczność. To ona jest źródłem naszej kreatywności, energii i wyobraźni, i to ona sprawia, że nasza praca jest tak wyjątkowa.
  • Dla naszego studio, położone jest w zielonej okolicy Fortu Mokotów/Warszawa/Polska. Dla osób spoza Warszawy oferujemy pracę zdalną.
  • O nasze zdrowie dbamy dzięki prywatnej opiece medycznej, a kondycję fizyczną poprawiamy dzięki karcie Multisport.
  • Na dobry początek dnia pracy serwujemy naszym pracownikom śniadanie.
  • A do pracy możesz przyjść z czworonożnym przyjacielem!

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648