.NET Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
POSITIV S.C.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko

Programista C#

Wymagania:

  • Znajomość języka C#.
  • Znajomość języka SQL (MS SQL) oraz podstawowych zagadnień związanych z zarządzaniem bazą danych, umiejętność optymalizacji zapytań
  • Znajomość platformy .Net.
  • Znajomość WPF, podstawowa znajomość ASP.Net.
  • Doświadczenie w korzystaniu z kontrolek DevExpress.
  • Min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań do Symfonii ERP w szczególności Finanse i Księgowość lub Handel

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość ORM, w szczególności EntityFramework
  • Znajomość wzorców architektonicznych MVC, MVVM.
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git.
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z REST API oraz XML.

Umiejętności wyjątkowo doceniane:

  • Zdolność analizy kodu źródłowego.
  • Myślenie abstrakcyjne.
  • Doświadczenie w implementowaniu nowych rozwiązań.
  • Komunikatywność, otwartość na konsultacje i gromadzenie wiedzy biznesowej w zakresie niezbędnym do realizacji zadań.
  • Samodzielność i zapał w poszukiwaniu rozwiązań.
  • Otwartość na naukę.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w innowacyjnych projektach opartych na technologii .Net.
  • Praca w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: od zbierania wymagań, poprzez projektowanie i implementację, aż po testowanie.
  • Dbanie o jakość kodu poprzez stosowanie najlepszych praktyk i zasad programowania obiektowego.
  • Raportowanie i dokumentowanie stanu realizacji powierzonych zadań.
  • Współpraca z zespołem w celu osiągania celów wyznaczonych przez firmę.

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567