NET Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Tukano Software House Sp. z o. o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja oprogramowania z wykorzystaniem C# w technologiach.NET, ASP.NET, Microsoft Entity Framework.
  • Kontakt z Klientami oraz analiza wymagań Klientów w celu zaprojektowania, zaimplementowania i dostarczenia produktów o najwyższej jakości oraz zgodnych z potrzebami/wymaganiami Klientów.
  • Projektowanie, programowanie i optymalizacja relacyjnych i nierelacyjnych baz danych.
  • Weryfikowanie zaimplementowanego rozwiązania.
  • Wdrażanie rozwiązań na docelowe środowiska.
  • Weryfikowanie kodu napisanego przez innego członka zespołu (code review).
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w usuwaniu awarii serwerów.
  • Udział w szacowaniu pracochłonności na podstawie potrzeb/wymagań dostarczonych przez Klientów.
  • Nauka nowych technologii, które będą wykorzystywane do zrealizowania planowanych rozwiązań.
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka C# oraz technologii .NET, ASP.NET, Microsoft Entity Framework.
  • Znajomość baz danych SQL.
  • Znajomość narzędzia GIT.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli programisty .NET

Mile widziane

  • Znajomość React lub Vue.js.
  • Znajomość JavaScript i TypeScript.
  • Znajomość REST API.
  • Umiejętność pracy w metodykach zwinnych (Scrum).

To oferujemy

  • Pracę przy innowacyjnych projektach.
  • Pracę w zespole wykorzystującym zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania.
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Budżet integracyjny.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Kurs języka angielskiego z native speakerem.
  • Kartę MultiSport.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Cykliczne integracje :-)

O nas

Firma Tukano Software House Sp. z o. o. zajmuje się wytwarzaniem dedykowanego oprogramowania, oraz utrzymaniem systemów informatycznych. Aktualnie tworzymy rozwiązania dla Start-upów w branży medycznej i nie tylko. Budując nasz zespół kładziemy duży nacisk na współpracę, ciągły rozwój oraz utrzymanie dobrej atmosfery i warunków pracy. Mając jasne cele, oraz czyste intencje, kreatywność i zaangażowanie jest dla nas czymś naturalnym nie wymagającym wysiłku. Jeżeli chcesz pracować w takich warunkach i spełniasz wymagania tej oferty, aplikuj abyśmy mogli lepiej się poznać.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157