.Net Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
1dea
16. 9. 2024

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

.Net Developera!

Warunki zaangażowania:

Lokalizacja: praca hybrydowa (Trójmiasto)

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): 110 - 135 PLN net / h

Zaangażowanie: B2B, zaangażowanie bezpośrednio przez naszego Klienta, full-time, długofalowo

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Krótkie zadanie techniczne do wykonania, następnie...
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Tech Leaderem Projektu u Klienta (~ 40-60 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w aplikacjach .NET Core
  • Optymalizacja istniejącego kodu i poprawa wydajności aplikacji
  • Współpraca z zespołem w zakresie analizy wymagań i tworzenia rozwiązań
  • Wdrażanie najlepszych praktyk programistycznych i zapewnienie wysokiej jakości kodu
  • Aktywny udział w całym cyklu życia oprogramowania, od fazy projektowania po wdrożenie

Wymagania

  • Programowanie: Doświadczenie w tworzeniu skalowalnych aplikacji .NET Core, wykorzystując architekturę mikrousług (min. 3 lata doświadczenia)
  • Integracje: Doświadczenie z API (REST, gRPC), protokołem HTTP i technologiami komunikacji asynchronicznej (RabbitMQ, Kafka).
  • Bazy danych: Szeroka wiedza z zakresu baz danych relacyjnych (SQL Server, PostgreSQL) i NoSQL.
  • DevOps: Umiejętności DevOps, automatyzacji (Docker, Kubernetes) i wdrażania w chmurach (GCP, AWS).
  • Metodyki: Praktyka w Agile (Kanban, Scrum).
  • Komunikacja: Doskonała umiejętność komunikacji w języku angielskim, niezbędna do współpracy w międzynarodowym środowisku.

Dodatkowe atuty: Znajomość wzorców projektowych (BDD, TDD, CQRS) oraz frontendu (Vue/ Angular)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B, z 40 dniami wolnymi dodatkowo płatnymi
  • Bardzo bogaty pakiet szkoleniowo-socjalno-zdrowotny
  • Świetną dojrzałą kulturę pracy / organizacji
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach (wtorki i czwartki z biura, reszta zdalnie)
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567