.Net Developer
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
ER Group
16. 9. 2024

Dla naszego klienta - firmy produktowej, tworzącej nowoczesne rozwiązania informatyczne dla największych firm sektora energetycznego w Polsce i Europie poszukujemy specjalisty na stanowisko: .NET Developer

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowego oraz rozwijanie istniejącego oprogramowania zgodnie z przyjętymi założeniami projektowymi
  • Praca w metodologii SCRUM/Agile z wykorzystaniem między innymi Azure DevOps
  • Programowanie w środowisku Azure (m.in. App Service Plan, VM, Storage, Cosmos DB, Database, Service BUS, Function)
  • Testowanie wytworzonego kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej implementowanego oprogramowania
  • Korekty wykonanego oprogramowania

Nasze wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako ASP .NET lub .NET Developer
  • Znajomość ASP.NET MVC, HTML5, CSS, JavaScript (w tym AJAX, jQuery)
  • Znajomość SQL w zakresie silników bazodanowych SQL Server
  • Znajomość Entity Framework
  • Umiejętność pracy ze środowiskiem kontroli wersji kodów źródłowych (Git)
  • Znajomość Microsoft Azure, Azure DevOps CI/CD Pipeline
  • Znajomość NHibernate

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • 100% pracę zdalną,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (branżowe platformy e-learningowe, szkolenia wewnątrzfirmowe, wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych),
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Indywidualną subskrypcję Azure do własnych testów,
  • ⏱ Elastyczne godziny pracy,
  • Eventy, integracje.

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567