NET CosmosDB Developer
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Britenet
20. 5. 2024

Wdrożenie aplikacji wykorzystującej CosmosDB i Databricks służącej do zarządzania obligacjami. Rozwiązanie opiera się na dwóch komponentach - Platforma Danych oparta na Databricks pozwalająca na masowe przetwarzanie danych od klientów oraz aplikacja pozwalająca na obsłużenie przypadków skrajnych i niepoprawnych rekordów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • Minimum 5 lat doświadczenia we wdrożeniu systemów opartych o nierelacyjne bazy danych (NoSQL, CosmosDB, Cassandra, MongoDB etc.)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w CosmosDB
  • Dobra znajomość .NET
  • Znajomość Azure (np. Azure Event Hub, Azure Functions, API Management, Databricks, Azure AD, Synapse)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2, polskiego C1

Kluczowe zadania:

  • Tworzenie aplikacji w technologii .NET
  • Zaprojektowanie i tworzenie aplikacji opartej na CosmosDB
  • Zaprojektowanie modelu danych non-relational dla Aplikacji
  • Zaprojektowanie Schema Registry
  • Modelowanie danych JSON

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353