NDT Inspector
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Dołącz do nas w rozwiązywaniu globalnych wyzwań energetycznych dla przyszłych pokoleń!

W Aker Solutions zobowiązujemy się wspierać przemysł energetyczny i poszerzać świadomość #PowerTheChange w kierunku przyszłości niskoemisyjnej. Z dumą tworzymy zmiany oparte na ponad 180-letnim doświadczeniu. Nasze aspiracje są wysokie - do 2030 roku, aż dwie trzecie naszych projektów będą stanowić odnawialne źródła energii i niskoemisyjne rozwiązania dla branży naftowej i gazowej.

Czy chcesz być częścią tej transformacji?

Zostaliśmy wybrani do realizacji dużych, długoterminowych projektów energetycznych. Dołączając do nas teraz, będziesz mieć doskonałą okazję do zaangażowania się w nie już na wczesnym etapie i przyczynienia się do ich pomyślnej realizacji.

Aker Solutions we współpracy z Randstad, obecnie poszukuje osób na stanowisko NDT Inspector, które dołączą do zespołu w Norwegii.

Oczekujemy

  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenia w inspekcjach NDT w co najmniej jednej z następujących technik: UT, RT, ET, MT, PT, VT, TOFD poziom 2, phased array.
  • Certyfikacji NDT na poziomie II (ISO 9712, PCN).
  • Przynajmniej jedno z poniższych jest dodatkowym atutem: inspektor zakładowy API, zaawansowana znajomość techniki UT, zaawansowana znajomość techniki ET, certyfikat inspektora spawalnika IWI oraz certyfikacja pracy na wysokościach.
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie rotacyjnym (14/21) oraz elastyczność w kontekście miejsca wykonywania inspekcji.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Znajomość języka norweskiego jest mile widziana.
  • Doskonale rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych.
  • Wyjątkowej dbałości o bezpieczeństwo oraz umiejętności wykonywania zadań z najwyższą dokładnością.
  • Zdolności do pracy zespołowej z otwartością na pracę w międzynarodowym środowisku.

O firmie

W Aker Solutions dostarczamy zintegrowane rozwiązania, produkty oraz usługi dla globalnego przemysłu energetycznego. Umożliwiamy niskoemisyjną produkcję ropy i gazu oraz opracowujemy rozwiązania energetyki odnawialnej, by sprostać potrzebom energetycznym w przyszłości. Łącząc innowacyjne rozwiązania cyfrowe i przewidując czas realizacji projektów, przyspieszamy przejście na zrównoważoną produkcję energii. Zatrudniamy około 11 000 pracowników w ponad 15 krajach.

Różnorodność i inkluzywność

W Aker Solutions czerpiemy siłę z różnorodności swojego zespołu. Zapewniamy sprzyjające środowisko pracy, w którym równe szanse, różnorodność i inkluzywność postrzegane są jako kluczowe czynniki dla naszego sukcesu. Wierzymy, że różnorodność tworzy wartość, przyciąga talenty i sprawia, że życie staje się bardziej interesujące. Dlatego zachęcamy do aplikacji osoby o różnym pochodzeniu, religii, narodowości, orientacji seksualnej, płci, z niepełnosprawnościami, w różnym wieku i innymi.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy z możliwością pracy nad różnorodnymi projektami u lidera w branży.
  • Umowę o pracę oparta na systemie rotacyjnym (14/21) z naciskiem na długoterminową współpracę.
  • Organizację wyjazdu oraz zakwaterowania na czas trwania rotacji.
  • Elastyczne warunki pracy dostosowane do różnych etapów Twojego życia.
  • Dołączenie do dedykowanego zespołu inżynierów i naukę metod oraz systemów w trakcie pracy.
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, aby wspierać Cię w rozwoju Twoich umiejętności.

Zadania

  • Przeprowadzanie badań NDT z wykorzystaniem takich technik jak ultradźwięki, penetranty, cząstki magnetyczne, radiografia, TOFD oraz Phased Array w celu wykrywania wad, defektów lub nieregularności w materiałach, spawach i konstrukcjach (UT, RT, ET, MT, PT, VT).
  • Analizowanie i interpretowanie wyników badań NDT w celu oceny jakości i zgodności z wymaganiami projektowymi oraz standardami branżowymi.
  • Weryfikowanie, czy testowane materiały i komponenty spełniają normy jakości projektu.
  • Przygotowywanie szczegółowych raportów z przeprowadzonych badań nieniszczących, w tym opisów wykonanych testów, uzyskanych wyników, ich interpretacji oraz wszelkich zaleceń dotyczących naprawy lub dalszych działań.
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu inżynieryjnego w celu zapewnienia zgodności przeprowadzanych testów z wymaganiami projektowymi oraz osiągnięcia ustalonych celów projektu.
  • Zapewnienie zgodności z procedurami i wytycznymi dotyczącymi bezpiecznego użytkowania sprzętu i narzędzi NDT.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    51 481
    11 147