Nawigator wiertnicy horyzontalnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
29. 5. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów na stanowisko Nawigator wiertnicy horyzontalnej.   Napędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas !

Pracownik Fizyczny

Obowiązki

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie w pracy przy przewiertach sterowanych, robotach ziemnych lub innych bezwykopowych;
  • Umiejętność pracy na minikoparce;
  • Umiejętności zgrzewania rur;
  • Obsługa Falcon F5.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (dodatkowe premie, nagrody);
  • Zakwaterowanie i ciepły posiłek;
  • Pracę na terenie Polski.

  • Praca Warszawa
  • Technik nawigator morski Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080