Nauczycielka Przedszkola
  • Rybnik, śląskie
Rybnik
Gabinet HSI
30. 8. 2024
4500- 5000
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć edukacyjnych: Planowanie i realizacja zajęć zgodnie z programem nauczania.

Opieka nad dziećmi: Zapewnienie bezpieczeństwa i wsparcia emocjonalnego dzieciom.

Współpraca z rodzicami: Regularne komunikowanie się z rodzicami na temat postępów dzieci.

Organizacja wydarzeń: Przygotowywanie i prowadzenie wydarzeń przedszkolnych, takich jak przedstawienia itp.

Wymagania

Wykształcenie: Wykształcenie pedagogiczne, specjalność edukacja przedszkolna.

Doświadczenie: Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Umiejętności: Kreatywność, cierpliwość, umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne.

Certyfikaty: Aktualna książeczka sanepidowska, kurs pierwszej pomocy.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.

Szkolenia i rozwój: Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach doskonalących.

Przyjazne środowisko pracy: Praca w zgranym i wspierającym zespole.

Jak aplikować

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko nauczycielki przedszkola”  chojnacka.asiula@gmail.com

  • Praca Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567