Nauczyciela wychowania przedszkolnego
  • Wilkowice
Wilkowice, Wilkowice, Śląskie, Polska
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MĄDRA SÓWKA s.c. ANNA ROKOWSKA, KATARZYNA KAROLINI
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odkrywanie świata razem z dziećmi i pokazywanie im, że nauka to czysta frajda
  • Tworzenie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, w której każde dziecko czuje się wyjątkowe
  • Prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania
  • Rozwijanie zainteresowań dzieci
  • Aktywny udział w życiu przedszkola

WYMAGANIA:
  • Ukończone studia uprawniające do prowadzenia zajęć w przedszkolu,
  • Książeczka sanepidowska,
  • Kreatywność w organizowaniu zajęć dla dzieci,
  • Otwartość na rozwój zawodowy

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku posiadania kwalifikacji do nauczania języka angielskiego
  • Premie kilka razy w roku
  • Radosną atmosferę pracy, w której każdy dzień to nowa przygoda
  • Możliwość realizacji swoich pomysłów na zajęcia i aktywności dla dzieci
  • Rozwój zawodowy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Praca Wilkowice
  • Nauczyciel Wilkowice
  • Wilkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567