NAUCZYCIEL ZAWODU KUCHARZ (FALENICA)
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Jachowicza 4, 04-995 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Warszawie Falenicy
11. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zakres wykonywanej usługi opiekuna dzieci oraz wymagania i sposób składania dokumentów zawarty jest w zapytaniu ofertowym umieszczonym na stronie internetowej Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie Falenicy pod adresem internetowym: warszawa.oow.gov.pl

Inne wymagania
Wymagania niezbędne:
a) posiadanie pełnej zdolności do publicznych, czynności prawnych i korzystanie z pełni praw
b) osoba, która w okresie 3 lat poprzedzających nawiązanie stosunku pracy nie była karana karą dyscyplinarną zwolnienia z pracy z zakazem stosunku pracy
c) osoba, która nie była karana karą dyscyplinarną wydalenia z zawodu nauczyciela,
b) osoba, która nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub postępowanie karne skarbowe w sprawie o umyśIne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
c) osoba, wobec której nie orzeczono zakazu zajmowania wszelkich lub okreśIonych stanowisk, wykonywania wszelkich lub określonych zawodów albo działalności, związanych z wychowaniem, edukacją leczeniem małoletnich lub z opieką nad nimi,
d) osoba, która posiada wykształcenia wyższe, kwalifikacje zawodowe w zakresie gastronomi, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie zawodowe w nauczaniu co najmniej 2 lata,
e) spełnienie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku nauczyciela zawodu w zawodzie kucharz,
Wymagania dodatkowe:
a) mile widziane kwalifikacje z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej,
b) pozytywne usposobienie, komunikatywność, dokładność, dobra organizacja pracy.
Obowiązki: nauczanie w Branżowej Szkole I stopnia przedmiotów teoretycznej i praktycznej nauki w zawodzie kucharz, w liczbie 10-20 godzin tygodniowo - zajęcia stacjonarne od poniedziałku do soboty w zależności od ilości grup szkolnych.
Zakres czynności oraz wymagania i sposób składania dokumentów zawarty jest w ogłoszeniu o naborze umieszczonym na stronie internetowej Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie Falenicy pod adresem internetowym: warszawa.oow.gov.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • Nauczyciel Wysokie Mazowieckie
  • Nauczyciel mazowieckie
  • Kucharz Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179