NAUCZYCIEL- ZAJĘCIA REWALIDACYJNE TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁCZNYCH
  • Skawina
Skawina, Żwirki i Wigury 9, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY IM.POCZTY POLSKIEJ W SKAWINIE
21. 5. 2024
od 4 908 do 5 918 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Praca na stanowisku nauczyciela zajęć rewalidacyjnych w Szkole Podstawowej Specjalnej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi oraz Szkole Przysposabiającej do Pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi
Zadania:
prowadzenie zajęć z rewalidacyjnych
organizowanie zajęć kreatywnych, pobudzających wyobraźnię dzieci oraz stymulujących ich rozwój,
współpraca z rodzicami
współpraca i planowanie pracy z całym zespołem nauczycieli
współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich standardów pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki.
*miejsce pracy: Skawina ul. Żwirki i Wigury 9, ul. Kopernika 13

Inne wymagania
Wymagane kwalifikacje:
Studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki oraz przygotowanie pedagogiczne,
Certyfikat ukończenia kursu Trenera umiejętności społecznych (TUS)
Dodatkowo: umiejętność przeprowadzania diagnozy funkcjonalnej uczniów, umiejętność tworzenia programów terapeutycznych adekwatnych do potrzeb uczniów oraz prowadzenia postępowania fizjoterapeutycznego, umiejętność współpracy w zespole, umiejętności zaangażowania w wykonywaną pracę oraz kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia wysoka postawa etyczna, doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych będzie dużym atutem .

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika

  • Praca Skawina
  • Nauczyciel Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509