Nauczyciel zajęć dodatkowych (klasy 1-3)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Klient portalu
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Społeczność rodziców po raz kolejny planuje uruchomienie interesujących zajęć dodatkowych dla dzieci z klas 1-3.

Jesteśmy otwarci na bardzo różnorodną tematykę - mogą to być zarówno przedmioty ścisłe (np. robotyka LEGO), przyrodnicze lub kreatywne, czy artystyczne.

Zajęcia mogą się odbywać w godzinach pokrywających się z pracą świetlicy naszej szkoły. Współpracę możemy rozpocząć od próbnego semestru (lub kilkumiesięcznego pilotażu), z opcją przedłużenia do formy stałego, długofalowego zaangażowania.

Zapewniamy salę i niezbędne sprzęty (np. zestawy do robotyki LEGO oraz inne wyposażenie sali).

WYMAGANIA:

Poszukujemy Nauczyciela otwartego na:

  • prowadzenie zajęć z przedmiotów ścisłych (w szczególności z obszaru robotyki LEGO), przyrodniczych lub artystycznych
  • prowadzenie zajęć na terenie naszej szkoły (SP nr 26 w Bielsku-Białej Straconce) w ilości ok. 3-6 godzin tygodniowo
  • prowadzenie zajęć w godzinach otwarcia świetlicy (konkretne godziny do ustalenia, z elastycznym dopasowaniem się do grafiku Nauczyciela)
  • prowadzenie zajęć w małych grupach, ok. 4-8 dzieci
  • rozpoczęcie projektu w październiku 2024.

Mile widziane:

  • posiadanie kwalifikacji nauczycielskich do pracy z dziećmi w klasach 1-3
  • prowadzenie zajęć w duchu Montessori lub podobnym (np. edukacja bez ocen)
  • w razie zainteresowania i kwalifikacji Nauczyciela, możliwość jednoczesnego prowadzenia zajęć o różnej tematyce.

OFERUJEMY:

Współpraca oferowana jest w ramach projektu realizowanego przez społeczność rodziców szkoły. Uprzejmie prosimy o wysyłanie zgłoszeń przez niniejszy formularz (CV nie jest wymagane), z pewnością się odezwiemy!

  • Praca Bielsko-Biała
  • Nauczyciel Bielsko-Biała
  • Nauczyciel akademicki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536