Nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie terapeutycznej
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania w grupie terapeutycznej

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą przedszkola

  • Rozwijanie zainteresowań dzieci

  • Aktywny udział w życiu przedszkola

WYMAGANIA:

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia z zakresu wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagogika - w przypadku braku kwalifikacji możliwośc sfinansowania przez nas
  • Punktualność, sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Pasja, zaangażowanie oraz życzliwe nastawienie do dzieci

  • Chęć dołączenia do zgranego, wspierającego i współpracującego zespołu

  • Przyjemność z wymyślania i przygotowywania nowych inspirujących zajęć

  • Chęć współtworzenia innowacyjnych metod nauczani

OFERUJEMY:

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę

  • Pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy

  • Pracę w młodym, energicznym i inspirującym zespole

  • Możliwość kreatywnej pracy z dziećmi

  • Wsparcie doświadczonych pedagogów

  • Regularne szkolenia podnoszące kompetencje nauczyciela

  • Niezbędne narzędzia i i środki do pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Nauczyciel Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Nauczyciel akademicki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563