Nauczyciel wychowania przedszkolnego Oborniki Śl. / Wrocław
  • Wrocław
nauczyciel wychowania przedszkolnego Oborniki Śl. / Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Przedszkole
11. 9. 2024

Poszukujemy kreatywnej, zaangażowanej osoby na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego. Jeśli masz pasję do pracy z dziećmi, jesteś cierpliwa, empatyczna i masz doświadczenie w pracy w przedszkolu, ta oferta jest dla Ciebie! Miejscem pracy przez pierwsze miesiące jest placówka przedszkolna mająca siedzibę we Wrocławiu (okolice ulicy Klecińskiej) a docelowo miejscem pracy będzie placówka w Gminie Oborniki Śląskie.
Obowiązki:
• Planowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych oraz zabaw zgodnych z programem wychowania przedszkolnego,
• Tworzenie przyjaznej i bezpiecznej atmosfery sprzyjającej rozwojowi dzieci,
• Współpraca z rodzicami i opiekunami w zakresie rozwoju dzieci,
• Monitorowanie postępów dzieci oraz ich dokumentowanie,
• Organizowanie wycieczek i innych form aktywności poza przedszkolem,
• Dbanie o rozwój społeczny, emocjonalny i intelektualny dzieci.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe – pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność,
• Kreatywność i pomysłowość w tworzeniu zajęć dydaktycznych,
• Cierpliwość, empatia i pozytywne podejście do pracy z dziećmi.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• płatne godziny nadliczbowe;
• premię frekwencyjną, uznaniową, okolicznościową oraz nagrody przyznawane zgodnie z obowiązującym w przedszkolu Regulaminem Premiowania;
• czas pracy w wymiarze 6:45 h dziennie lub do ustalenia;
• elastyczny czas pracy oraz grafik uwzględniający potrzeby;
• prywatne ubezpieczenie NNW oraz opiekę medyczną LUXMED dla pracownika, opłacane przez pracodawcę;
• dodatkowo możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej dla najbliższej rodziny;
• dostępność do kart sportowych Multisport
• dodatkowe 2 dni wolne od pracy w roku kalendarzowym poza przysługującym urlopem wypoczynkowym;
• praca w grupie liczącej max. 18-20 dzieci
• na każdą grupę przypadają po dwie panie
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju;
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV .

  • Praca Wrocław
  • Nauczyciel Wrocław
  • Nauczyciel akademicki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584