NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (O)
  • Tuchów
Tuchów, Zielona 10, 33-170 Tuchów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie
Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Przedszkole Niepubliczne w Tuchowie
24. 8. 2024
od 4 750 do 4 950 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Praca jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, realizacja zadań wychowawczo -dydaktycznych i opiekuńczych, praca z grupą młodszą 3-4 lata.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziana znajomość języka angielskiego.
Praca w Tuchowie od pon. do pt. w godz. 6.30-11.30, 11.00-16.00.
Zakres obowiązków: realizacja zadań wychowawczo-dydaktycznych i opiekuńczych, praca z grupą młodszą 3-4 lata.
Umowa z KP, bezpośrednia praca z dziećmi 25 godz. tygodniowo.
Wynagrodzenie 4750 zł-4950 zł w zależności od stopnia awansu zawodowego.
Kontakt: Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Przedszkole Niepubliczne w Tuchowie ul. Zielona 10, 33-170 Tuchów, Dyrektor Przedszkola siostra Edyta Piekarz 506290069.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

  • Praca Tuchów
  • Nauczyciel Tuchów
  • Tuchów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567