Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Integracyjne Przedszkole Zdrowia Jadwiga Kozłowska
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Nauczyciel planuje, organizuje, prowadzi i modyfikuje działania edukacyjne, terapeutyczne czy też opiekuńcze dla dzieci zdrowych i ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi.

Jako nauczyciel, pracuje w przedszkolu lub szkole z dzieckiem, starając się w jak najlepszy sposób stymulować jego rozwój psychofizyczny.

WYMAGANIA:

Wymagane jest wykształcenie pedagogiczne, plusem będzie pedagogika specjalna.

Ponadto:

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z autyzmem,
  • empatia, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość do podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę stały etat
  • pracę w formie stacjonarnej
  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • Praca Szczecin
  • Nauczyciel Szczecin
  • Nauczyciel akademicki Szczecin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544