NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (BEMOWO)
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Kaliskiego 23b, 01-476 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
23. 3. 2024
od 5 500 do 6 850 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Opieka nad grupą dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci w przedszkolu Realizacja programu zgodnie z obowiązującymi planami nauczania

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie wyższe (pedagogiczne) - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, biegła znajomość języka polskiego, mile widziane doświadczenie oraz umiejętności muzyczne i plastyczne
Obowiązki: Opieka nad grupą dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewnienie bezpiecznych, kreatywnych, opartych na szacunku i empatii warunków wspierających wszechstronny rozwój dzieci w przedszkolu Realizacja programu zgodnie z obowiązującymi planami nauczania
Praca 8 godzin dziennie w godzinach otwarcia przedszkola 7:00 - 18:00;
[Zgłoszenia: osobiste, bemowo2@pomaranczowa-ciuchcia.pl,

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Jezyki
polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

  • Praca mazowieckie
  • Nauczyciel Wysokie Mazowieckie
  • Nauczyciel mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179