Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Niepubliczne Promyki
21. 10. 2024

Przedszkole Niepubliczne Promyki na Białołęce zaprasza do współpracy osoby kreatywne, zdyscyplinowane, kochające dzieci, otwarte na dialog i drugiego człowieka.
Nasze wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne kierunkowe,
dobra organizacja i umiejętność budowania pozytywnych relacji,
umiejętność pracy w zespole,
kreatywność, pomysłowość.
Twój zakres obowiązków:
Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie powierzonych wychowanków,
prowadzenie pracy wychowawczo – dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującym programem wychowania przedszkolnego zgodnym z podstawą programową
To oferujemy:
Stabilne zatrudnienie,
pracę w kameralnej placówce.

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776