Nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Edu Flow sp. z o.o.
26. 4. 2024

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE EPIONKOWO poszukuje kandydatów na stanowisko:
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Jeżeli czujesz powołanie do pracy z dziećmi, jesteś kreatywna(y), lubisz wyzwania i chcesz uczestniczyć w budowaniu kameralnego ale nowoczesnego przedszkola, to czekamy właśnie na Ciebie.
OBOWIĄZKI: Współprowadzenie grupy przedszkolnej Dokumentowanie postępów uczniów i omawianie ich z rodzicami. Uwzględnianie celów i kompetencji uczniów w planie pracy. Obserwacja relacji między dziećmi i kształtowanie umiejętności współpracy w grupie. Bliska współpraca z administracją oraz innymi pracownikami i nauczycielami.
OCZEKIWANIA studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu (mile widziani absolwenci oraz studenci ostatnich lat) gotowość do rozpoczęcia pracy od CZERWCA 2024 roku zaangażowanie i samodzielność powołanie do pracy z dziećmi uśmiech i pozytywne nastawienie do życia kreatywność i otwartość w realizacji nowych projektów
OFERUJEMY Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Wynagrodzenie rynkowe w zależności od kwalifikacji (4500 PLN - 5500 PLN) praca w bardzo przyjaznym zespole, możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach Praca w trybie zmianowym w godzinach pomiędzy 7:00 a 17:00
JAK APLIKOWAĆ?
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV via e-mail opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.
DANE KONTAKTOWE
ADRES: Katowice, Osiedle Tysiąclecia ul. Zawiszy Czarnego 7a
TELEFON: 32 307 04 38

  • Praca Katowice
  • Nauczyciel Katowice
  • Nauczyciel akademicki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532