Nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Niepubliczne przedszkole
23. 7. 2024

Zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola Logopedycznego "LOGUŚ" z Oddziałami Integracyjnymi w Siemianowicach Śląskich nauczyciela wychowania przedszkolnego lub studenta ostatniego roku
Wymagania:
- ukończone studia z zakresu pedagogiki: Pedagogika wczesnoszkolna
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- zdolności organizacyjne
- zaangażowanie i kreatywność
- samodzielność i odpowiedzialność
Zakres obowiązków:
- współpraca z rodzicami
- współpraca ze specjalistami (psycholog, pedagog, logopeda) - prowadzenie i realizowanie zadań edukacyjnych w grupie przedszkolnej
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (35h - cały etat) - wsparcie i pomoc zespołu
- jasny system wynagrodzeń
- możliwość wprowadzania swoich pomysłów
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Aktualne CV
W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
numer telefonu: +48 511572997

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Nauczyciel Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536