Nauczyciel wychowania przedszkolnego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Leśne
30. 7. 2024

Nasze przedszkole to kameralne miejsce tworzone z pasją, poszanowaniem ludzi i ich potrzeb. Budynek mieści się w willowej części Warszawy w otoczeniu Lasu Bemowskiego. Okolicę charakteryzuje bardzo dobra komunikacja miejska. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, pełnym zaangażowania i ciekawymi pomysłami. Mamy na koncie wiele sukcesów potwierdzonych opiniami rodziców naszych podopiecznych.
Poszukujemy do naszego zespołu nauczyciela:
Wymagania:
- ukończonych studiów z zakresu pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej,
- gotowości do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, poszerzania horyzontów w stosowaniu różnych metod pedagogicznych,
- otwartości na indywidualne potrzeby dzieci,
- życzliwości, ciepła, wyrozumiałość, empatii,
- kreatywności, zdolności manualnych, muzycznych
- zaangażowania we współpracę z kadrą.
Obowiązki:
- praca z grupą dzieci w wieku przedszkolnym,
- wypełnianie dokumentacji związanej z procesem nauczania,
- prowadzenie kreatywnych zabaw, zajęć, atrakcji dla dzieci,
- współpraca z kadrą przedszkola.
Zapewniamy:
pracę w kameralnej grupie(umowa o pracę),
możliwość awansu,
szkolenia,
wsparcie zespołu,
bardzo dobrą atmosferę :)
wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia oraz doświadczenia.
Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584