Nauczyciel wspomagający do przedszkola Ziarno
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
30. 3. 2024

Przedszkole "Ziarno" poszukuje osoby na stanowisko :Nauczyciela Wspomagającego, która wspomoże nasz zespół pedagogiczny w zapewnieniu wsparcia uczniom w ich nauce oraz rozwoju osobistym.

Obowiązki

  • - Wspieranie dzieci w nauce i rozwoju osobistym
  • - Praca z uczniami o różnych potrzebach edukacyjnych, w tym z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
  • - Pomaganie nauczycielom w dostosowaniu materiałów dydaktycznych i planów lekcji do indywidualnych potrzeb dzieci
  • - Monitorowanie postępów i udział w planowaniu działań wspierających ich rozwój

Wymagania

  • - Wykształcenie wyższe związane z pedagogiką, psychologią lub pokrewnym obszarem
  • - Umiejętność pracy z uczniami o różnych potrzebach i poziomach zaawansowania
  • - Zrozumienie różnorodności w grupie uczniów i umiejętność dostosowywania metod nauczania
  • - Dobre umiejętności interpersonalne i zdolność do budowania pozytywnych relacji z uczniami i ich rodzinami

Oferujemy

  • - Stabilne zatrudnienie na pełen etat 9-16
  • - Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • - Przyjazne środowisko pracy
  • - Wsparcie ze strony dyrekcji i zespołu pedagogicznego
  • -Prywatną opiekę medyczną

  • osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do przesłania aplikacji na adres:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864