NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Sienkiewicza 9, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
Szkoła Podstawowa nr 4 w Krotoszynie im. Wojska Polskiego
5. 9. 2024
od 4 900 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjat, kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela w szkole podstawowej, doświadczenie w pracy z dzieckiem z autyzmem ze specjalnymi potrzebami.
Zakres obowiązków: obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne.
godziny pracy 20/20

Inne wymagania
doświadczenie w pracy z dzieckiem z autyzmem ze specjalnymi potrzebami

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Krotoszyn
  • Nauczyciel Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584