Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
The English Playhouse Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie i realizacja indywidualnego programu edukacyjnego wspólnie z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne
  • uczestniczenie w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli
  • pomoc w komunikacji ucznia z nauczycielami i kolegami
  • prowadzenie dokumentacji pracy dziecka

WYMAGANIA:
  • kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

OFERUJEMY:
  • pracę, w której nie można się nudzić, w zgranym zespole ludzi z pasją i w międzykulturowym środowisku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach
  • wynagrodzenie 5000zł netto
  • pracę w trybie -30 godzin tygodniowo

  • Praca Warszawa
  • Pedagog specjalny Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864