NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY (20/20)
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Sarmacka 4, 02-972 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Przedszkole nr 436
3. 4. 2024
od 5 157 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Nauczyciel współorganizujący do dziecka z orzeczeniem, autyzmem,w tym: z Zespołem Aspergera.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie wyższe - Pedagogika specjalna. Znajomość Karty Nauczyciela. Uprawnienia: nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym. Komunikatywna znajomość języka polskiego.
Zakres obowiązków: nauczyciel współorganizujący do dziecka z orzeczeniem, autyzmem,w tym: z Zespołem Aspergera.
Praca w wymiarze 20/20 w godzinach: 8:00-16:00.
[Kontakt: tel. 22 506 58 81; e-mail: p436@eduwarszawa.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika specjalna

  • Praca mazowieckie
  • Nauczyciel Wysokie Mazowieckie
  • Nauczyciel mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179