Nauczyciel Wokalistyki
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
STUDIO BUFFO SP Z O O
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: organizacja i prowadzenie lekcji śpiewu, zajęć artystycznych realizacja nauczania na oczekiwanym poziomie przygotowanie uczniów do publicznych występów, konkursów i castingów przygotowywanie i organizacja lokalnych występów uczniów SPM WYMAGANIA: posiadanie zdolności muzycznych i pedagogicznych wykształcenie muzyczne lub wykształcenie wyższe pedagogiczne o profilu - wychowanie muzyczne lub udokumentowane, zaawansowane doświadczenie zawodowe o profilu muzycznym i pedagogicznym umiejętność organizacji własnej pracy OFERUJEMY: pracę z największymi ekspertami w branży dodatkową pracę niezależną od pracy etatowej udział w szkoleniach możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych, konkursach, przedstawieniach, koncertach elastyczny czas pracy

  • Praca Grudziądz
  • Nauczyciel Grudziądz
  • Nauczyciel akademicki Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392