Nauczyciel Szkoły Podstawowej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
British International School of the University of Łódź
1. 6. 2024

Brytyjska Szkoła Międzynarodowa Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje kandydata na stanowisko:
Lokalizacja: Łódź, Polska
Poszukujemy wykwalifikowanego nauczyciela. Naszym idealnym kandydatem będzie osoba:
• z doświadczeniem w realizowaniu brytyjskiego programu nauczania dzieci w szkole podstawowej;
• biegle posługująca się j. angielskim;
• która zawsze stawia potrzeby swoich uczniów na pierwszym miejscu;
• proaktywna, elastyczna i dobrze zorganizowana ;
• cierpliwa, wyrozumiała I potrafiąca zachować spokój w trudnych sytuacjach.
Obowiązki:
• planowanie, rozwijanie i realizowanie lekcji, które odzwierciedlają brytyjski program nauczania Cambridge oraz podstawowe polskie standardy edukacyjne,
• dostosowywanie programu Cambridge Primary do indywidualnych potrzeb uczniów, małych grup oraz do zajęć wyrównawczych, aby spełnić zidentyfikowane potrzeby uczestników zajęć,
• ocenianie rozwoju akademickiego i społecznego uczniów,
• ocena postępów i zdolności w odniesieniu do przyjętych standardów w zakresie wiedzy i umiejętności,
• ustalanie i utrzymywanie standardów zachowania uczniów,
• planowanie i opracowywanie scenariuszy lekcji, schematów pracy i konspektów przedmiotowych,
• stosowanie różnych metodologii w nauczaniu i instruktażu uczniów, w tym demonstracji, dyskusji i wykładów,
• korzystanie ze sprzętu edukacyjnego, takiego jak materiały, książki i inne pomoce naukowe.
Wymagania:
• płynne posługiwanie się językiem angielskim,
• odpowiednie kwalifikacje umożliwiające nauczanie w szkole podstawowej (dyplom edukacji wczesnoszkolnej).
Oferujemy:
• pracę w przyjaznym, wspierającym i międzynarodowym środowisku,
• prywatną opiekę medyczną dla pracownika,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• perspektywy rozwoju,
• elastyczne godziny pracy.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: @
Brytyjska Międzynarodowa Szkoła Uniwersytetu Łódzkiego (BISUL) to prywatna szkoła założona przez Uniwersytet Łódzki w 2013 roku. Posiadamy akredytacje Cambridge International, COBIS, Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN) oraz Matury Międzynarodowej (IB). Szkoła całkowicie zobowiązuje się do ochrony dobrostanu dzieci i młodzieży oraz oczekuje tego samego od swoich pracowników. Wszyscy nowi pracownicy będą poddani zwiększonym procedurom przed zatrudnieniem, w tym weryfikacji tożsamości, sprawdzenia przeszłości kryminalnej, sprawdzenia kwalifikacji oraz weryfikacji zatrudnienia, obejmującej analizę ewentualnych przerw w zatrudnieniu oraz dwa zadowalające referencje zawodowe, które zostaną zweryfikowane

  • Praca Łódź
  • Dyrektor szkoły Łódź
  • Nauczyciel Łódź
  • Nauczyciel akademicki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055