NAUCZYCIEL REWALIDACJI (1/22 ETATU)
  • Katowice
Katowice, Eugeniusza Kwiatkowskiego 20, 40-824 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 85
7. 5. 2024
od 253 do 296 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Dyrektor MP85 w Katowicach poszukuje:
1. nauczyciela do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na: spektrum autyzmu, w tym zespół Aspergera.
2. inne zadania: prowadzenie dziennika rewalidacji dla wychowanka, porady i konsultacje dla Rodziców, udział w zespole specjalistów.
Praca: 1 godzina tygodniowo (60 minut) w godzinach: 8:00-13:00 do ustalenia z pracodawcą.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie: wyższe, studia pierwszego stopnia (licencjat) lub drugiego stopnia (magister) lub studia podyplomowe "Edukacji i rehabilitacji osób ze spektrum autyzmu, w tym z zespołem Aspergera". Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

  • Praca Katowice
  • Nauczyciel Katowice
  • Nauczyciel akademicki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293