Nauczyciel Przedszkolny Z Językiem Angielskim
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, międzynarodowego przedszkola.

Obowiązki

  • prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
  • planowanie pracy zgodne z wytycznymi
  • zapewnienie opieki dzieciom
  • współpraca ze specjalistami

Wymagania

  • preferowane wykształcenie w obszarze pedagogiki/nauczania wczesnoszkolnego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym - warunek konieczny
  • mile widziana praktyka w pracy z dziećmi, nawet w trakcie studiów
  • wrażliwość na wartości etyczne wynikające z charakteru i zasad funkcjonowania placówki
  • otwartość, zaangażowanie w wykonywane zadania i pozytywne nastawienie do pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia i zdolności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Miła atmosfera w zespole

  • Praca Poznań
  • Nauczyciel Poznań
  • Nauczyciel akademicki Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190