Nauczyciel - Przedszkole Cavallo
  • Kobylnica
Kobylnica, Kobylnica, Pomorskie, Polska
Ogólnopolski Operator Oświaty
23. 7. 2024

Ogłaszamy, że od 1 września 2024 roku świat dziecięcej edukacji w Bolesławicach zyska nowe miejsce – Publiczne Przedszkole CAVALLO! Nasza placówka zlokalizowana będzie w nowoczesnym budynku przy ul. Słupskiej 14, oferując maluchom przytulne i bezpieczne miejsce do odkrywania świata.
Obecnie poszukujemy Nauczyciela / Nauczycielki wychowania przedszkolnego
WYMAGANIA:
- kierunkowe wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym
- umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi i ich rodzicami
- cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka
• wysoką kulturę i takt pedagogiczny
- kreatywność, sumienność i odpowiedzialność
- zaangażowanie w pracę
- chęć rozwoju
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- profesjonalna opieka nad dziećmi
- organizacja zajęć edukacyjnych
- zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym
- realizacja programu opiekuńczo-edukacyjnego
ZAPEWNIAMY:
- pracę w profesjonalnym zespole
- możliwość wykonania awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego
- szkolenia wewnętrzne i dofinansowanie szkoleń zewnętrznych
- elastyczny grafik
- pracę na pełny etat – 30 godzin dydaktycznych
- dopłatę do karty Medicover Sport oraz bezpłatny pakiet opieki medycznej
- wysokość zarobków uzależniona od posiadanego stopnia awansu zawodowego oraz doświadczenia w pracy
*Szukamy również psychologa, logopedę oraz pedagoga specjalnego z funkcją asystenta.
Proszę o wysyłanie aplikacji na adres: @
Temat wiadomości: Nauczyciel- Cavallo

  • Praca Kobylnica
  • Nauczyciel Kobylnica
  • Kobylnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941