Nauczyciel przedszkola
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
MAŁOPOLSKIE CENTRUM EDUKACJI LOKOMOTYWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja podstawy programowej - przygotowanie i prowadzenie zajęć
  • zapewnienie bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego dzieci
  • organizacja i prowadzenie zajęć wychowawczych, opiekuńczych i dydaktycznych
  • monitorowanie i wspieranie rozwoju emocjonalnego, społecznego i fizycznego dzieci
  • współpraca z rodzicami
  • prowadzenie dokumentacji
  • organizacja wydarzeń przedszkolnych

WYMAGANIA:
  • ukończone studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • premie uznaniowe,

  • 7-godzinny czas pracy,

  • PAKIET MEDYCZNY (prywatna opieka medyczna),

  • DOFINANSOWANE STUDIA PODYPLOMOWE,

  • pracę w przestronnych, nowoczesnych, kolorowych salach, osobna jadalnia, sala gimnastyczna, duży, własny ogrodzony plac zabaw,

  • zajęcia dodatkowe prowadzone przez zewnętrznych specjalistów, trenerów klubowych,

  • stałe doposażenie w materiały i pomoce dydaktyczne, zabawki,

  • przyjacielską atmosferę,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym awansu zawodowego nauczycieli.

  • Praca Kraków
  • Nauczyciel Kraków
  • Nauczyciel akademicki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544