Nauczyciel przedszkola
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie niezwykłych projektów plastycznych, muzycznych, teatralnych i nie tylko

  • Odkrywanie świata razem z dziećmi i pokazywanie im, że nauka to czysta frajda

  • Tworzenie bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, w której każde dziecko czuje się wyjątkowe

  • Prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą przedszkola

  • Rozwijanie zainteresowań dzieci

  • Aktywny udział w życiu przedszkola

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia pedagogicznego (preferowane wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne)

  • Pozytywnego nastawienia i umiejętności zarażania innych uśmiechem

  • Kreatywności i pasji w pracy z dziećmi

  • Cierpliwości, empatii i zaangażowania w rozwój maluchów

  • Umiejętności organizowania ciekawych, rozwijających zajęć

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Radosną atmosferę pracy, w której każdy dzień to nowa przygoda

  • Możliwość realizacji swoich pomysłów na zajęcia i aktywności dla dzieci

  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów

  • Rozwój zawodowy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Pracę w małych, przyjaznych grupach (grupa 5-latków)

  • Stabilne zatrudnienie (25 h/tydz)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (8000 brutto)

  • Praca Bielsko-Biała
  • Nauczyciel Bielsko-Biała
  • Nauczyciel akademicki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536