Nauczyciel przedszkola
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole "Tęczowe Przedszkole"
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawowanie opieki dydaktyczno-wychowawczej nad dziećmi;

  • Organizacja oraz planowanie zajęć w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego, przewodniki przedszkolne oraz harmonogram przedszkola;

  • Przygotowywanie dokumentacji przebiegu nauczania – prowadzenie dziennika zajęć, przygotowywanie planów miesięcznych oraz podsumowań półrocznych itp.;

  • Współdziałanie z innymi nauczycielami przy organizacji wydarzeń przedszkolnych;

  • Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci;

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe – dające uprawnienia do zajmowania stanowiska nauczyciela w grupach przedszkolnych (ukończone studia na kierunku Pedagogika);

  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, przyjazne nastawienie, chęć do pracy;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi;

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Stałość zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym kursy, szkolenia;

  • Możliwość realizacji awansu zawodowego;

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Pracę z dziennikiem elektronicznym;

  • Potrzebne materiały do realizacji zajęć;

  • Pracę w małych grupach przedszkolnych 10-16 osobowych;

  • Pracę w małym, energicznym zespole;

  • Rodzinną, wesołą i luźną atmosferę;

  • Wsparcie dyrektora oraz innych pracowników;

  • Wynagrodzenie od 6000 zł brutto w zależności od wykształcenia i doświadczenia.

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080